Юний ірпінець став чемпіоном Європи з боксу серед юнаків

Юний ірпінець Єгор Ткаченко став чемпіоном Європи з боксу серед юнаків. Юнак – переможець континентальних змагань, які завершилися в грузинській столиці – Тбілісі.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Київської обласної федерації боксу у соцмережі.

На чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків вихованець ДЮСШ після одноголосного рішення суддів святкував перемогу у фінальному поєдинку над боксером з Білорусі. Єгор піднявся на п’єдестал пошани, де і отримав довгоочікувану золоту медаль чемпіона.

Як відомо, у свої  14  років  Єгор – чотирикратний  чемпіон України та  Бронзовий призер Чемпіонату Європи 2018 року у Болгарії.

Єгора тренує Роман Хоменко, який завжди вболіває за нього. Для того, щоб здобувати перемоги, хлопець щодня  наполегливо та самовіддано  тренується.

Раніше юний боксер розповів, що боксом захопився дуже  ще   у  8  років, і  зараз не  уявляє  свого  життя без  нього. Його мрія – потрапити на Олімпійські ігри і, як  Олександр Усик,  стати Чемпіоном світу.

Сообщение Юний ірпінець став чемпіоном Європи з боксу серед юнаків появились сначала на Правда Ірпеня.